Wizualizacja poglądowa

Komfort
i wypoczynek
blisko Centrum

Innowacyjna

przestrzeń do życia

Innowacyjna

In Place to nowoczesne osiedle położone przy ulicy Instalatorów 5 w Warszawie, na granicy dwóch dzielnic: Ochoty i Włoch. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort życia codziennego – oferuje rozwiniętą infrastrukturę, dobre połączenie z resztą miasta oraz bliskość zieleni.

Interesujące rozwiązania

W ramach kompleksu zaplanowano wiele udogodnień. Wewnątrz budynku B znajdzie się 6 lokali usługowych, które uzupełnią ofertę handlową okolicy. W obu budynkach dostępne będą komórki lokatorskie, boksy na jednoślady, wózkownie, a na zewnątrz wiaty rowerowe, plac zabaw oraz paczkomat. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zostaną oddane miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewni system Smart Building.

Indywidualny

charakter osiedla

365
mieszkań
w standardzie SMART
6
lokali
usługowych
394
miejsca parkingowe
w hali garażowej
Inspirująca

architektura

Projekt osiedla ma swój własny, niepowtarzalny charakter

W ramach I etapu powstaną dwa budynki o wyrazistym zarysie w kształcie litery C. Pomiędzy nimi został zaplanowany zielony dziedziniec ze strefą relaksu dla mieszkańców. Silnym akcentem inwestycji jest 8-piętrowa dominanta od strony ulicy Instalatorów.

Osiedle wyróżnia elegancka, modernistyczna architektura. Białe elewacje budynków, uzupełnione odcieniami szarości i grafitu, zostaną uatrakcyjnione boniami. Całość projektu ozdobią stalowe i szklane balustrady oraz stolarka okienna w ciepłym brązowym kolorze.

Marvipol nowa inwestycja Warszawa

Funkcjonalne mieszkania

W inwestycji In Place zaplanowano mieszkania o metrażach od 26,71 do 92,76 m2 z powierzchnią dodatkową, tj. ogródek, balkon, loggia, taras. Większe lokale będą miały układ dwustronny lub narożny. Przemyślane i funkcjonalne rozkłady zapewnią swobodę aranżacji i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami.

365 mieszkań o zróżnicowanym układzie:

 • 1-POKOJOWE Z ANEKSEM
  od 26,71 do 33,73 m2
 • 2-POKOJOWE Z ANEKSEM LUB KUCHNIĄ
  od 31,01 do 50,30 m2
 • 3-POKOJOWE Z ANEKSEM
  od 49,50 do 67,96 m2
 • 4-POKOJOWE Z ANEKSEM LUB KUCHNIĄ
  od 68,92 do 86,12 m2
 • 5-POKOJOWE Z ANEKSEM
  92,67 m2

Jesteś zainteresowany ofertą?

Intuicyjna

wyszukiwarka

Innowacyjne

rozwiązania

Inwestycja w zdrowy
klimat i środowisko

Ideą towarzyszącą projektowaniu osiedla In Place było stworzenie przestrzeni mieszkalnej i rekreacyjnej, przyjaznej zarówno mieszkańcom, jak i środowisku. Budynki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem rozwiązań, które obniżają zużycie energii w częściach wspólnych. Technologie SMART, obecne we wszystkich lokalach, zapewnią komfort codziennego funkcjonowania i wykreują nową jakość życia. Przestrzeń na osiedlu została zaprojektowana tak, by sprzyjać odpoczynkowi i integracji mieszkańców.

inteligentne i ekologiczne mieszkania

zielony dziedziniec o charakterze wypoczynkowym

rozwiązania, które wspierają naturalny charakter

MOBILNOŚĆ

01.
MOBILNOŚĆ

Integralna część miasta

Włochy i Ochota to dzielnice prężnie rozwijające się, a nowe mieszkania od Marvipol to odpowiedź na potrzeby klientów ceniących sąsiedztwo terenów zielonych i bliskość Śródmieścia Warszawy. Lokalizację osiedla In Place wyróżnia bogata infrastruktura oraz rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Amatorzy sportów chętnie skorzystają ze ścieżek rowerowych, obiektów sportowych czy parków. W zasięgu ręki znajduje się wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia.

 • 300 m od przystanku tramwajowego
 • 450 m od stacji PKP Warszawa Rakowiec
 • bliskość dwóch głównych arterii: ulicy Grójeckiej i alei Krakowskiej
 • sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego

EKO-DOM

02.
EKO-DOM

Przygotuj się na lepsze jutro.
In place Instalatorów 5 to inwestycja, która wybiega w przyszłość. Wspólnym mianownikiem zastosowanych technologii i rozwiązań energooszczędnych jest troska o klimat i środowisko.

 • energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych
 • nawiewniki przystosowane do montażu filtrów antysmogowych
 • zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly
 • instalacje dostosowane do montażu paneli fotowoltaicznych przeznaczonych do zasilania części wspólnych

FRIENDLY

03.
FRIENDLY

Inicjatywa przyjazna mieszkańcom
Inwestycja wyróżnia się rozwiązaniami, które tworzą przyjazną przestrzeń dla mieszkańców. Wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynkową i placem zabaw dla dzieci stanie się idealnym miejscem sąsiedzkich spotkań. Teren osiedla uzupełni zielone otoczenie drzew oraz niska roślinność

 • wewnętrzny dziedziniec
 • miejsca do odpoczynku
 • roślinność i elementy małej architektury
 • plac zabaw i wózkownia
 • wiaty rowerowe i paczkomat

SMART HOME & BUILDING

04.
SMART HOME & BUILDING

Inteligentny i bezpieczny dom Poczucie bezpieczeństwa to jeden z najważniejszych elementów warunkujących jakość i komfort naszego życia. Nowoczesny system zarządzania mieszkaniem Appartme to oferta w standardzie, która optymalizuje zużycie mediów i pozwala na ich kontrolę. Inteligentny system automatyki budynku umożliwia mobilne zarządzanie wspólną przestrzenią

 • sterowanie wszystkimi obwodami świetlnymi i gniazdkami
 • sterowanie temperaturą
 • monitorowanie zużycia energii (kontrola liczników)
 • bezdotykowa kontrola dostępu do budynku
 • monitoring osiedla CCTV
Integralna

część miasta

In Place oferuje doskonałe skomunikowanie z resztą miasta. Osiedle znajduje się 350 m od przystanku tramwajowego oraz 450 m od stacji PKP Warszawa Rakowiec. Pokonanie takich odległości to zaledwie 5 minut spaceru. W promieniu 100 m od inwestycji znajduje się również przystanek autobusowy. Lokalizację wyróżnia także rozwinięta infrastruktura, bliskość zielonych parków oraz licznych centrów handlowych i kompleksów biurowych

Integralna część miasta Lokalizacja

KOMUNIKACJA: Przystanek autobusowy Instalatorów – KAM 01 – 100 m linie: 228, 328 Przystanek tramwajowy PKP Rakowiec – 300 m linie: 7, 9, 15 Stacja kolejowa Warszawa Rakowiec – 450 m R2, R6, R7, R8, RE6, RE8, S2 INFRASTRUKTURA: Żłobki Przedszkola Szkoły Uczelnie wsze Parki i tereny zielone Rekreacja Opieka medyczna Restauracje i kawiarnie Sklepy i Galerie Handlowe Centra biznesowe A T
IN-PLACE z opcją

wykończenia „pod klucz”

Marvipol we współpracy z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design stworzył kompleksową usługę wykończenia wnętrz „pod klucz”. W ofercie dodatkowej dostępne są trzy programy: Smart Life, Modern Life, High Life. Wybór programu wykończeniowego niesie za sobą wiele korzyści. To oszczędność czasu i optymalizacja kosztów. Dzięki usłudze „pod klucz” Klient otrzymuje gotowe mieszkanie skrojone na miarę swoich potrzeb.